ClockWise

Çalar Saat Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 27 MB
  • Version 1.05a
  • Dil TR / EN
  • Firma ClockWise
Clockwise uygulaması ile Android cihazlarınızda bambaşka alarm deneyimi yaşayabilirsiniz. Clockwise uygulaması Android cihazlarınızda size bambaşka bir deneyim sunan başarılı bir alarm uygulaması.
Zamanınızı artık kolayca yönetebileceksiniz. çalar saat, görev zamanlayıcısı'nı, okul zamanlayıcı ve 60 gün alışkanlık geliştirme. Bu kesinlikle zamanı akıllıca kullanmak için yardımcı olacak bir uygulamadır.Sabahları erken uyanmamız gerektiğinde alarm kurmak ne yazık ki kaçınılmaz bir durum haline geliyor. Akıllı telefonlarımıza kurduğumuz alarmlar çaldığında, alarm sesi en sevdiğimiz müzik bile olsa işkence gibi hissettirebiliyor. Clockwise uygulaması da bu durumu daha iyi bir hale getirerek ayılmanızda kolaylık sağlayan bir uygulamadır.

 

-Sabahları güne dinç başlamanın en önemli yolu kaliteli bir alarm uygulamasından geçer. ClockWise uygulaması sayesinde sabah uyandığınızda öğrenmek isteyeceğiniz haberleri, hava durumunu ve sosyal medya hakkında bilmek istediğiniz tüm haberleri size şık bir arayüz ile size sunuyor.
 
-Gün içinde yapmanız gerekenleri planlayarak gün içinde size haber veriyor.
-Bir okul zamanlayıcı, ders programlarını, ders saatlerini, ödevlerinizi ve sınavları planlayarak haberdar olabilirsiniz.
-60 gün alışkanlık geliştirme, başlatmak ve erken, uyanma üzerine bir alışkanlık geliştirin istediğinizde uygulamayı yardımcı olacaktır.
 
Herhangi bir ip uçlarına ya da gelecek yorum-in belgili tanımlık app için geribildirim var mı? Clockwisedevs@gmail.com bir not sitemiz üzerinden bize gönderin.
Daha Fazla Göster
ClockWise indir